Besøk våre lagsider

17.08 18:00 Myrå 1. H
Randaberg G 15-1 - Hinna 1 -
21.08 18:00 Sola Stadion Bane 2 H
Randaberg G 15-1 - Sola Fotballklubb G03-1 -
28.08 18:00 Myrå 1. H
Randaberg G 15-2 - Viking 2 -
28.08 20:00 Randaberg Kunstgress H
Randaberg G 15-1 - Madla 1 -
31.08 18:00 Hanabanen B
Hana 1 - Randaberg G 15-1 -
22.06 18:00 Myra 1 B  
Vidar 1 - Randaberg G 15-1 0 - 0  
19.06 20:00 Myrå 1. H  
Randaberg G 15-2 - Vidar 2 -  
15.06 18:00 Myrå 1. H  
Randaberg G 15-1 - Bryne 1 0 - 4  
08.06 18:00 Myrå 1. H  
Randaberg G 15-1 - Viking 1 3 - 1  
05.06 20:00 ISS Kunstgress Madla B  
Madla 2 - Randaberg G 15-2 -  
02.11 18:00 Vestbanen B  
Viking 1 - Randaberg G 15-1 -  
23.10 20:15 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 15-2 - Madla 2 -  
19.10 18:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 15-1 - Vaulen 1 -  
02.10 20:15 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 15-2 - Mastra 1 -  
02.10 20:00 Aarbakkebanen Bryne B  
Bryne 1 - Randaberg G 15-1 -  
28.09 19:00 Gymnasbane 6 B  
Vard Haugesund 1 - Randaberg G 15-1 -  
27.09 20:00 Hundvåg kunstgras 1 B  
Hundvåg 2 - Randaberg G 15-2 -  
21.09 19:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 15-1 - Ålgård 1 -  
18.09 18:00 Myrå 1. H  
Randaberg G 15-2 - Tjensvoll 1 -  
14.09 18:00 Voll stadion B  
Voll 1 - Randaberg G 15-1 -  
11.09 18:30 Hellestøbanen B  
Sola 2 - Randaberg G 15-2 -  
07.09 19:00 Myrå 1. H  
Randaberg G 15-1 - Djerv 1919 1 -  
04.09 19:00 Myrå 1. H  
Randaberg G 15-2 - Sola Fotballklubb G03-1 -  
04.09 18:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 15-1 - Vidar 1 -  
31.08 18:00 Hanabanen B  
Hana 1 - Randaberg G 15-1 -  
28.08 20:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 15-1 - Madla 1 -  
28.08 18:00 Myrå 1. H  
Randaberg G 15-2 - Viking 2 -  
21.08 18:00 Sola Stadion Bane 2 H  
Randaberg G 15-1 - Sola Fotballklubb G03-1 -  
17.08 18:00 Myrå 1. H  
Randaberg G 15-1 - Hinna 1 -  
22.06 18:00 Myra 1 B  
Vidar 1 - Randaberg G 15-1 0 - 0  
19.06 20:00 Myrå 1. H  
Randaberg G 15-2 - Vidar 2 -  
15.06 18:00 Myrå 1. H  
Randaberg G 15-1 - Bryne 1 0 - 4  
08.06 18:00 Myrå 1. H  
Randaberg G 15-1 - Viking 1 3 - 1  
05.06 20:00 ISS Kunstgress Madla B  
Madla 2 - Randaberg G 15-2 -  
25.05 18:00 Vaulenbanen B  
Vaulen 1 - Randaberg G 15-1 2 - 1  
22.05 20:00 Rennesøy Fotballbane B  
Mastra 1 - Randaberg G 15-2 -  
15.05 20:00 Myrå 1. H  
Randaberg G 15-2 - Hundvåg 2 -  
08.05 20:00 Solås kunstgressbane B  
Ålgård 1 - Randaberg G 15-1 1 - 1  
08.05 17:00 Sørmarka Kunstgressbane B  
Tjensvoll 1 - Randaberg G 15-2 -  
04.05 19:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 15-1 - Vard Haugesund 1 10 - 1  
04.05 18:00 Myrå 1. H  
Randaberg G 15-2 - Sola 2 -  
24.04 18:30 Myrå 1. H  
Randaberg G 15-2 - Midtbygdens 1 -  
20.04 19:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 15-1 - Voll 1 3 - 2  
19.04 19:00 Vestbanen B  
Viking 2 - Randaberg G 15-2 -  
13.04 19:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 1 - Randaberg G 15-1 1 - 2  
06.04 19:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 15-1 - Hana 1 5 - 0  
05.04 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 15-2 - Hjelmeland 1 0 - 5  
03.04 18:30 ISS Kunstgress Madla B  
Madla 1 - Randaberg G 15-1 2 - 2  
22.03 20:00 Kaph Banen B  
Vidar 2 - Randaberg G 15-2 1 - 2  
16.03 18:30 Wintershallbanen B  
Hinna 1 - Randaberg G 15-1 2 - 4  
08.03 20:00 H  
Randaberg IL Fotball Gutter 15 år - Forus og Gausel IL -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift