Besøk våre lagsider

24.09 17:00 Randaberg Kunstgress H
Randaberg G 14-2 - Sunde 1 -
02.10 17:30 Tananger stadion B
Havørn 1 - Randaberg G 14-2 -
15.10 17:00 Randaberg Kunstgress H
Randaberg G 14-2 - Brodd 1 -
24.10 20:00 SIF kunstgress 1 B
Viking 2 - Randaberg G 14-2 -
20.09 17:30 Rennesøy Fotballbane B  
Mastra 1 - Randaberg G 14-2 4 - 1  
10.09 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 14-2 - Vardeneset 1 4 - 4  
03.09 18:30 NSE Banen - Hinna Stadion B  
Hinna 2 - Randaberg G 14-2 2 - 0  
27.08 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 14-2 - Hundvåg 2 3 - 2  
23.08 19:00 NSE-banen Midjord kunstgras B  
Brodd 1 - Randaberg G 14-2 5 - 3  
24.10 20:00 SIF kunstgress 1 B  
Viking 2 - Randaberg G 14-2 -  
15.10 17:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 14-2 - Brodd 1 -  
02.10 17:30 Tananger stadion B  
Havørn 1 - Randaberg G 14-2 -  
24.09 17:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 14-2 - Sunde 1 -  
20.09 17:30 Rennesøy Fotballbane B  
Mastra 1 - Randaberg G 14-2 4 - 1  
10.09 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 14-2 - Vardeneset 1 4 - 4  
03.09 18:30 NSE Banen - Hinna Stadion B  
Hinna 2 - Randaberg G 14-2 2 - 0  
27.08 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 14-2 - Hundvåg 2 3 - 2  
23.08 19:00 NSE-banen Midjord kunstgras B  
Brodd 1 - Randaberg G 14-2 5 - 3  
20.08 18:30 Våganes Kunstgress 1 B  
Våganes 1 - Randaberg G 14-2 6 - 2  
20.06 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 14-2 - Viking 2 2 - 3  
11.06 17:00 Faktabanen Hundvåg (Hundvåg kg 2) B  
Hundvåg 1 - Randaberg G 14-1 11 - 3  
06.06 17:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 14-2 - Havørn 1 1 - 9  
04.06 17:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 14-1 - Vidar 1 2 - 3  
30.05 18:30 KAPH Kvernabéu Hovedbane B  
Sunde 1 - Randaberg G 14-2 -  
28.05 17:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 14-1 - Sola 1 3 - 6  
25.05 19:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 14-2 - Mastra 1 2 - 4  
23.05 17:00 Wintershallbanen B  
Hinna 1 - Randaberg G 14-1 6 - 1  
14.05 17:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 14-1 - Jarl 1 2 - 5  
07.05 17:30 ISS Kunstgress Madla B  
Madla 1 - Randaberg G 14-1 10 - 0  
03.05 18:30 Vardeneset kunstgress 2 - Helgø Meny banen B  
Vardeneset 1 - Randaberg G 14-2 8 - 1  
30.04 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 14-2 - Hinna 2 1 - 2  
25.04 18:30 Hundvåg kunstgress 2 B  
Hundvåg 2 - Randaberg G 14-2 2 - 0  
23.04 17:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 14-1 - Viking 1 5 - 3  
17.04 19:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Randaberg IL Fotball Gutter 14 år - Hundvåg FK G2004-1 1 - 7  
16.04 17:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 14-2 - Våganes 1 4 - 4  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift